O firmie

Piekarnia RATYŃSKI rozpoczęła działalność w 1989 roku. Jest to firma rodzinna. Senior Zygmunt Ratyński pracuje w branży bez przerwy od 1953 roku .Ja i moja siostra jesteśmy wspólnikami i tak jak ojciec mamy dyplomy mistrzowskie .

Nasz asortyment (pieczywo i inne wypieki) powstają na tradycyjnych recepturach, które wypracowaliśmy przez długie lata doświadczenia zawodowego. Marka naszych produktów jest znana i ceniona a liczba zadowolonych klientów, którzy są sympatykami naszego pieczywa ciągle się powiększa. Wszystko to dlatego, że jesteśmy świadomi iż konsumenci poszukują zarówno zdrowych, świeżych jak i smacznych wypieków, a u nas są one dostępne. Nadrzędnym celem naszego zakładu jest dbanie o to aby nasze wypieki mogły sprostać wymaganiom klientów, którzy jak juz zasmakują zawsze chcą wracać po więcej…

Z roku na rok umacniamy naszą pozycję na rynku, jeśli jeszcze nie spróbowaliście Państwo naszych wypieków, serdecznie zapraszamy.

Grono naszych zadowolonych klientów i odbiorców mamy w Warszawie i okolicy. Jednak coraz częściej dowiadujemy się, że nasze pieczywo znalazło uznanie wśród smakoszy z innych regionów. Zapraszamy do naszego sklepu Firmowego w Warszawie na al. Wilanowskiej 364A. Nasze wypieki można znaleźć także w innych mniejszych i większych sklepach na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego.

 Sławomir Ratyński,  Współwłaściciel